Hlavná stránka


Výzva na odstúpenie z kandidatúry na post primátora mesta Poprad

 

Zdieľaj  | 
You can translate the content of this page by selecting a language in the select box.
Protislovenské a protikresťanské strany chcú ovládnuť mesto Poprad
Voľba Františka Majerského za primátora Popradu znamená návrat Igora Wzoša do funkcie viceprimátora, istotu zvyšovania ceny tepla a pokračovania „smart –fantazmagórii“


https://youtu.be/Y-n5Ail12wM

 

Vážený pán Majerský ! Keďže ste sa dnes konečne verejne priznali k tomu, že nebývate v Poprade, ale vo Švábovciach, tak Vás vyzývam, aby ste sa zachovali voči občanom Popradu čestne a odstúpili z kandidatúry na post primátora mesta Poprad. Kandidát na primátora, ktorý klame a podvádza, je jednoducho neprijateľný. Zachovajte sa ako chlap !

František Bednár: občan Popradu, narodený v Poprade - Veľkej

Falošná úprimnosť  Františka Majerského

Čo sa skrýva za falošnou úprimnosťou kandidáta na primátora Popradu Františka Majerského, ktorý na sociálnej sieti  zverejnil  video s názvom „Pár úprimných slov“ a týmto komentárom?

František Majerský - Poprad na 1. mieste PÁR ÚPRIMNÝCH SLOV
Úprimne vám chcem niečo povedať. Na rovinu. Tak ako to je. Po nočnej v záchranke som sa pre vás rozhodol natočiť krátke video. Vždy som bol úprimný a nikdy som pred vami nič neskrýval. A tak to aj zostane

František Majerský preukázal, že nie je len dobrým záchranárom ale je aj dobrým hercom.
Skutočnou príčinou jeho „úprimnosti“ boli otázky redakcie webového portálu Poprad 24 týkajúce sa jeho účelovo nahláseného trvalého pobytu u brata v Poprade.
Ako uviedol portál Poprad 24 v článku  z 8. 9. 2022 s názvom Kandidát na primátora Majerský NEBÝVA v Poprade: Ako to zdôvodňuje?   Majerský iba niekoľko hodín po zaslaní otázok zverejnil na svojom facebookovom profile video s názvom Pár úprimných slov, v ktorom na rovinu priznáva, že býva mimo mesta Poprad.
https://poprad.dnes24.sk/kandidat-na-primatora-majersky-nebyva-v-poprade-ako-to-zdovodnuje-421834?fbclid=IwAR1ik9ija_nL9EVkCCR8KYP5-fnV7d3RhIgsq2kAqD8QF_onGLr99KizfWw

8. septembra som ho preto vyzval, aby stiahol svoju kandidatúru na čo nereagoval.
Podal som preto  Mestskej volebnej komisii v Poprade, oznámenie o účelovom nahlásení trvalého pobytu kandidáta na primátora mesta Poprad Mgr. Františka Majerského v rozpore s právom byť volený do orgánov samosprávy  obcí.

                                                                                  František Bednár


hlavna stranka